30 seconds to Mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
30 seconds to Mars

30 Seconds To Mars Lithuanian fan forum
 
rodiklisrodiklis  GalleryGallery  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol)

Go down 
+4
wishmistress
Guoste :)
Lethargy
Moi
8 posters

Ar dar klausote 30STM?
1. Taip
30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Vote_lcap48%30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Vote_rcap
 48% [ 12 ]
2. Ne
30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Vote_lcap8%30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Vote_rcap
 8% [ 2 ]
3. Kartais
30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Vote_lcap44%30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Vote_rcap
 44% [ 11 ]
4. O kas jie tokie?
30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Vote_lcap0%30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 25
 

AutoriusPranešimas
Moi
Viena iš forumo porelės
Moi


Pranešimų skaičius : 2370
Join date : 2008-01-05
Age : 30

30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Empty
RašytiTemos pavadinimas: 30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol)   30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) EmptyAntr. 02 24, 2009 11:51 pm

Tai va.. viskas prasidėjo nuo šito:
Spoiler:

Dabar taip. Čia paskutinis kartas kai aš kažką darau dėl šito forumo - i mean nebetrinsiu blin tu pranešimų.. (jaja, žinau niekas nieko manęs neprašė daryti BET.. nematau prasmės išvis šitam forume kažką daryti jei ABL vapšė čia net paskaityti temų neužeina. - seriously i' mad.) WTF čia ABL forumas ar ne? Taip.. ji jau kartą sakė, kad yra užsiėmusi, bet man man dzin.Laughing Ir šiaip parašykit jai į kokį myspace pranešimą , ar ką. ( aš to nežadu daryti -___- )
O dabar grįžtant prie temos..
Na vat aš pvz jų nebeklausau dėl to, kad iš jų per tą visą laiką nelabai mačiau kažkokios iniciatyvos. Kartais ( kokį vieną kartą į pusę metų) įsijungiu kokia vieną dainą, praklausau.. O šiaip nusibodo šita grupė, nes nieko gero (MANO MANYMU) per šiuos metus jie nepadarė. (yeah i know Jared'as aktorius, ar kas ten - whatever, jis užsiemęs...). Lauksiu Jų naujo albumo, gal ką naujo ir išbezdės iš jo. Po kol kas esu atsiribojusi nuo MARS band'o klausymo.
O šiaip su Fantasy nuomone sutinku. "bet tiesiog žinau, kad man su daugeliu grupių pertraukų reikia ir šiaip man greit nusibosta tai kas nesikeičia.
niekad nebuvau iš tų kurioms labai rūpi kiekviena naujiena, man duokit rezultatą ir aš būsiu laiminga (video, dainą, datą, straipsnį etc.) "
- Tas pats ir man. Nu va išdėsčiau savo nuomonę. O dabar toj MARS TV temoj ištryniau pranešimus, tikiuosi nebefloodinsit. Ačiū :] *peace*
Atgal į viršų Go down
Lethargy

Lethargy


Pranešimų skaičius : 3462
Join date : 2008-05-17
Age : 29
Miestas : Cambridge

30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol)   30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) EmptyTr. 02 25, 2009 12:54 am

OK, tarkim.
aš pvz vis dar klausau jų, gal ne tiek daug kiek anksčiau, bet, kaip ir Fantasy sakė, man irgi rekia pertraukos nuo tam tikros muzikos. bet klausau.
na tai ką, ABL nesilanko, nežinau, darykit naują forumą, ar ką? jeigu ji nesilanko, užsiėmus dabar, tai vargu ar kas pasikeis - juolab kad "forumo pasikeitimų" laukiam jau nuo rudens, jei neklystu. o aš irgi jai nerašysiu, nes pvz, pasakiau sau, kad tikrai, daugiau nebesivarginsiu dėl šito frm, nebandysiu ten kaži ko organizuot ar ką, nes nebematau prasmės
na, su moi nesutinku kad jie nieko gero nepadarė :> sorry, bet turas AMERIKOS grupei per europą yra gana daug ;>
dėl naujo albumo, tai bala žino, jaučiu kad man jis nepatiks, bet oh well. seni gabalai, ypa s/t, man vis dar patinka ir turbūt patiks vien dėl to kiek su jais daug susįjusių prisiminimų ir stuff.
krč ir taip mano trigrašio per daug jaučiu O_o


p.s. kas ten dar 'taip' paspaudė? :>
Atgal į viršų Go down
Guoste :)




Pranešimų skaičius : 485
Join date : 2008-05-14
Age : 32

30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol)   30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) EmptyTr. 02 25, 2009 3:11 pm

na nžn kaip kiti bet aš vis dar klausau, ne taip dažnai kaip anksčiau, bet klausau ;P
Atgal į viršų Go down
wishmistress

wishmistress


Pranešimų skaičius : 64
Join date : 2009-01-11
Age : 29
Miestas : kaunas

30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol)   30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) EmptyTr. 02 25, 2009 3:58 pm

omg... as tai dar visai neseniai susizavejau jais ir cia jokios kalbos apie neklausima negali buti... 30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) 96902
Atgal į viršų Go down
cukriuke*

cukriuke*


Pranešimų skaičius : 188
Join date : 2008-12-02
Age : 32
Miestas : Kaunas

30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol)   30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) EmptyTr. 02 25, 2009 5:48 pm

Lethargy rašo:


p.s. kas ten dar 'taip' paspaudė? :>

as paspaudziau.nes tikrai ju klausau ir jau nemazai laiko.ir nors pritariu daugumai kad nuo kai kurios muzikos kartais reik pailset,kad paskui wel galetum jos klausyti,bent jau sitai grupei man tai negalioja.as ju galiu wisada klausyti,bet kokios nuotaikoj,man jie dar neatsibode ir tikiu kad dar ilgai neatsibos..man ju muzika turi siokia tokia reiksme.

ir kzn,klausyk tu ju neklauses,nemanau kad nuo to wisiskai priklauso formumo gywawimas..kazkaip dabar kai perziuriu temas,panasu kad beweik wiskas aptarta ir iskalbeta..del to nekeista kad wos ne populiariausios temos yra-liudesiai,kokios muzikos db klausai ir etc. ir dar,net jei abl sutwarkytu si foruma,po kurio laiko wel manau butu tas pats..juk wistiek-30stm nera kazkas tokio,apie ka galetum daaaug ir wiskoo pasakyt.aisku nesupraskit manes klaidingai,istiesu 30stm yra musu mylima grupe (na kaikam jau nlb) ir mes galetume apie ja daug ko prikalbet,beeet.. anksciau ar weliau tie patys pliurpalai wistiek atsibosta.
tokia mano nuomone.dziugu jei kas nors pritars ;]
Atgal į viršų Go down
Dargana
Geriausia forumietė
Dargana


Pranešimų skaičius : 1695
Join date : 2008-01-05
Age : 28

30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol)   30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) EmptyTr. 02 25, 2009 10:52 pm

aš paspaudžiau "taip". komentarų nereikia, tiesiog "taip".
Atgal į viršų Go down
uGNė“

uGNė“


Pranešimų skaičius : 626
Join date : 2008-01-20
Age : 29

30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol)   30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) EmptyKv. 02 26, 2009 7:55 pm

retai. atsibodo
Atgal į viršų Go down
Angel
Linksmiausia/Floodiškiausia forumietė



Pranešimų skaičius : 2579
Join date : 2008-01-06
Age : 30

30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol)   30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) EmptyKv. 02 26, 2009 8:30 pm

Klausau. Klausau klausau. Darau pertraukas, bet klausau. Jei temoj "ko klausai šiuo momentu" jų yra parašyta rečiau kartų nei anksčiau, tai nereiškia, kad jų neklausau. Aš ir ne prie pc muzikos klausau. Aš jais domiuosi ir jie man patinka. Jei pabosta, tai čia absoliučiai normalu, nes nėra nieko amžino.
Aš ABL nesmerkiu. Matom, kad ji labai užimta ir tai sakė ne kartą. Na,gal ir reiktų apsilankyt daugiau kartų, nu bet vistiek...
Ar frm apmiręs ar ne priklauso nuo mūsų visų. Beje, bus naujienų ir išleistas naujas albumas ir manau čia atsiras daugiau žmonių... Laukiu nesulaukiu aš to albumo rabbit
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol)   30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol) Empty

Atgal į viršų Go down
 
30STM klausytojai ir neklausytojai :D (lol)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» 30STM vertinimas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
30 seconds to Mars :: Forumiečiams :: Apklausos-
Pereiti į: